niedziela, 21 listopada 2010

Red Bull BC One - transmisja na żywo w Powiększeniu!


27 listopada (sobota) w klubie Powiększenie odbędzie się transmisja na żywo kolejnej edycji elitarnego turnieju Red Bull Breakdance Championship One. Podczas tego wydarzenia w Tokio 16 tancerzy z całego świata stanie do pojedynków 1 vs 1. Wśród nich po raz pierwszy pojawi się Polak, b-boy Kleju z Krakowa. 

Będziecie mogli obejrzeć turniej dzięki transmisji, którą organizuje klub Powiększenie, ponadto w klubie odbędzie się jam taneczny.

Zapraszamy 27 listopada do Powiększenia, wstęp free!Więcej informacji o Red Bull BC One:


Najlepsi B-Boye z całego świata przyjadą do Tokyo, by stoczyć słynne breakdance’owe pojedynki w ramach zawodów Red Bull BC One. Już 27 listopada
16 tancerzy z 10 krajów będzie walczyć o tytuł Międzynarodowego Mistrza Breakdance. Po raz pierwszy w historii tych prestiżowych zawodów Polska będzie mieć swojego reprezentanta – Tomasza Kulisia znanego jako B-Boy Kleju z Krakowa!


27 listopada arena Red Bull BC One powstanie na historycznym stadionie Yoyogi, który ugości 3 000 widzów podczas tej jedynej w swoim rodzaju tanecznej rywalizacji. Jednak każdy zainteresowany będzie mógł podziwiać pojedynki jeden na jednego na ekranie swojego komputera - zawody będą transmitowane na żywo w internecie!

Line-up tegorocznych uczestników zapewni ekscytującą rywalizację. Wśród uczestników znanych z poprzednich edycji, pojawi się również kilku nowych tancerzy m.in.: Kleju z Polski, Bill z Korei czy Pluto z Ukrainy!

„Kiedy zaczynałem tańczyć, kilka lat temu, artykuły z Red Bull Bc One miałem przyklejony na szafie. Teraz jadę na te zawody by walczyć o zwycięstwo. Zaproszenie do Tokio ma dla mnie ogromne znaczenie. W tym roku jest na pewno kilku bboys, których bardzo szanuje i doceniam. Z niektórymi z nich miałem już okazję walczyć np. z Luigi'm na zeszłorocznej edycji Over The Top (walki pokazowe w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku) i jest to na pewno poważny przeciwnik. Z Just Do It, czy Arditem z Niemiec też miałem okazję walczyć i wygrywać. Jeśli będzie trzeba wygram z nimi raz jeszcze. Nie wszystkich uczestników znam, ale domyślam się że, prezentują bardzo wysoki poziom. Wiem, że łatwo nie będzie, ale postaram się reprezentować nasz kraj jak najlepiej!” komentuje swój udział Tomek.

Wśród 16-stki zawodników jest również lokalny reprezentant Japonii - Taisuke, który w 2008 roku w Paryżu zajął drugie miejsce. Taisuke jest jednym z tancerzy, który ma duże szanse, aby zostać ponownie nominowany do tegorocznego turnieju.

B-Boye startujący w Red Bull BC One zostali wybrani spośród międzynarodowej elity brakedance’owej, przez niezależne międzynarodowe grono ekspertów. Wyselekcjonowani tancerze mają niezwykłe artystyczne zdolności, wyróżniają się charakter i dobrą reputację w środowisku. Tylko najlepsi z najlepszych są zapraszani do Red Bull BC One. Uczestnicy muszą być wszechstronni. Ważne jest nie tylko poczucie rytmu, ale również umiejętności sceniczne i duch walki. Tancerze muszą być zmotywowani, pewni siebie i swoich umiejętności.

Dwukrotny mistrz Red Bull BC One – Francuz Lilou, wystąpi w tym roku w roli sędziego!

Uczestnicy Red Bull BC ONE 2010:    
Brazylia – Kapu and Neguin
Francja – Keyz and Marcio
Niemcy – Airdit
Holandia – Just Do It
Japonia – Taisuke and Toshiki
Korea – Beast and Kill
Polska – Kleju
Ukraina – Pluto
USA – Gravity, Luigi and Thesis
Venezuela – Lil G

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz